Bitcoin Freedom ve Kara Pazarlardaki Rolleri!

Published on by Wealthcode

Bu ilkel bir aldatmaca olduğu konusunda sizi uyarmak için Bitcoin Freedom yatırım programının bu incelemesini yazdık. Bitcoin Freedom'un video sunumu, bunun birçok insan milyoneri yapan Bitcoin için otomatik bir ticaret programı olduğunu söylüyor. Son zamanlarda internette bu dolandırıcılık sayısı gittikçe arttı ve onlarla para kazanan kimseyi duymadık. Yani kesinlikle bu para almak ve zaman kaybetmek amaçlı bir aldatmaca olduğunu. İddiaya göre Bitcoin sayesinde haftada binlerce dolar almak için ücretsiz kullanabilirsiniz. Zengin olmak gerçekten bu kadar basit mi? Kendinize bu soruyu sormalısınız ve bu program gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, bunun yerine bu ticaret botlarını kullanmanızı öneririz.

Bitcoin Özgürlük İncelemesi

Eğer birisinin sizi ücretsiz bir milyoner yapacağına inanıyorsanız, büyük beladasınız ve dolandırıcılar için ideal bir hedefsiniz. Para değeri temsil eder, özgürlüğün tersidir, bu iki şey bir araya gelmez.

Bitcoin özgürlüğü

Size büyük para vaat eden insanlar sadece dolandırıcı. Bitcoin Freedom, ilk olarak Crypto System olarak ortaya çıkan rezil bir aldatmaca. O zamandan beri, biri Liberty BTC olan birçok klon var.

Resmimizde gördüğünüz gibi, bu programlar kesinlikle aynı, aynı web sayfalarını ve aynı hikayeyi kullanıyorlar. Ve hepsi bir kaçınılmaz sonla sonuçlanır, onları kullanan insanlar daha fazla kaybederler.

Bitcoin Freedom incelemeleri ve gerçek kullanıcıların yorumları var, hepsi olumsuz çünkü insanlar onlarla paralarını kaybetti.

Not: Kar için Bitcoin Madenciliği ve Diğer Kripto Paralar ile ilgileniyor musunuz? Artık Kullanıma Hazır, "Yüksek Performans" ve Madenciler İçin Onaylı IQ Madencilik BTC Bulut Hizmeti ile Daha Fazla Kar İçin Daha İyi, Daha Hızlı ve Daha Akıllı Maden Olabilirsiniz. Bu Madencilik Hizmetiyle, Pahalı Madencilik Donanımları ve Yazılımları Almak zorunda Kalmadan Tek Başına Madencilik Bitcoinlerinden Yıllık% 128'e varan ROI elde edeceksiniz! Sadece bu da değil, IQ Madencilik ile bir Plan Satın Aldıktan Sonra İlk Ödemenizi İlk Birkaç Saatte Alacaksınız. Ayrıca, Satın Alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmak için En İyi Havuz Tahsisleri ve Hesap Kurulum Planlarında Size Yardımcı Olacak Bir Plan Satın Aldıktan Sonra Size Özel Bir Müşteri Yöneticisi Verilir.

Bitcoin Freedom Nedir

Şu anda olduğu gibi, Bitcoin Freedom Yorumlar bot'un sahibi tamamen anonimdir. Ama yine de paranızla onlara güvenmenizi istiyorlar. Bu, yapamayacağınız bir şeydir, çünkü genellikle bir yatırımın söz konusu olduğu durumlarda, şeffaflık da dahil edilmelidir. Bu botun arkasındaki insanların ne tür bir ticaret ve geliştirme deneyimine sahip olduğunu bilmeliyiz. Bu tür bilgiler verilmemiştir. Bu, bu kişilerden herhangi biriyle ilişkili hiçbir kayıt bulamadığımız anlamına gelir.

Burada gördüğümüz şeye güvenemeyiz: Bu teklifi web sitelerinde bulabilirsiniz:

"Hoşgeldiniz! Ben Bryden Ford

Operasyon Başkanı, Bitcoinfreedom.

Sizi kişisel olarak The Bitcoinfreedom'a davet etmek için zaman ayırmak istiyorum.

Bitcoinfreedom sizin gibi çalışkan insanların fare yarışından kaçmasına ve sınırsız zamanın ve özgürlüğün tadını çıkarmaya yardımcı olması için yaratılmıştır.

Bitcoinfreedom'ın tam üyesi olarak aldığınız ücretsiz yazılımınızı nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenmek için videoyu izleyin. Özel yazılımımız günde 5.000 dolardan fazla kazanmanın anahtarıdır. ”Bu açıklamaya bir stok fotoğrafı eşlik ediyor. Stok fotoğraf bu web sitesinin sahibinin bir sunumu değildir. Gerçek sahibi yüzünü saklıyor.

Üyenin alanında biraz daha konuşabilmemiz için lütfen formu doğru ayrıntılarınızla doldurun. Bilgilerinizi şimdi girin, orada görüşürüz!

Tüm satış konuşması yutturmaca ve yanıltıcı ifadelere dayanmaktadır. Onlar bu bot satış sayfasında tout kar elde etmek için nasıl çalıştığını konuşmuyor. Bu tür bir sunumla, katılmaya ikna edilemezsiniz. Ayrıca, ücretsiz sunulabilecek etkili bir ticaret botu yoktur. En güvenilir ticaret botları bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Aslında, böyle bir yazılımı kullanmaya devam etmek için aylık bir lisansa abone olmak gerekir. Ama bu ücretsiz ve bize yatırımcılara milyoner yapacaklarını söylüyorlar. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.

Satış taktiği

Bu ticaret robotları, bu yanıltıcı satış hilesi ile akıllıca tanıtılıyor. Bitcoin Freedom şikayet web sitesini gördüğümüzde, ziyaretçilere kaç kişinin kaydolduğunu söylediğini gördük. Ziyaretçilerin coğrafi bilgilerine göre bilgileri güncellemek için kullandıkları bir web sitesi betiği vardır. Bu baskı satış taktiklerine ikna olmanıza gerek yok. Onlar sizi baskı altına almak içindir, böylece ikinci bir düşünce vermeden bu kararı hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Zor kazanılan paranızı yatırmanın en kötü yolu da budur.

Paranı nasıl aldılar

Bitcoin Özgürlüğü gerçekten Bitcoin ile ilgili değil, sadece seçili bir düzenlenmemiş broker ile para yatırmaya ikna etmek için her şeyi kullanacak bir aldatmaca.

Programa kaydolduğunuzda, gölgeli bir brokere para göndermeniz için tam olarak sizden istedikleri şey budur. Para kazanmaya başlamak için bunu yapmanız gerektiğini söyleyeceklerdir. Ama gerçek şu ki, sadece paranızı almak ve tutmak istiyorlar, size hiçbir şey kazanmayacaklar, her şeyi kaybetmenizi sağlayacaklar.

Bitcoin özgürlüğünün ticaret stratejisi

Bize bu uygulamanın arkasındaki ticaret stratejisini göstermek için bir açıklama yoktur. Aslında, satış videosundaki tüm açıklama yerine getirilemeyen yutturmaca ve boş vaatlere dayanmaktadır. Kullandıkları ticaret stratejisi hakkında bir konuşma olmadığında, söz konusu botun, paranızı kâr etmek için gerçek bir yeteneğe sahip olmadığını anlamanız gerekir. Bu paranızla güvenemeyeceğiniz bir şey.

Sahte sosyal medya geri bildirimi

Web sitesine bakarsanız, bu uygulamayı tavsiye ettiği iddia edilen kişilerden bazı sosyal medya konuşmaları göreceksiniz. Bu sosyal medya konuşmaları izlenemez ve bu konuşmaların arkasındaki kişiler de izlenemez. Bu geri bildirimin sahte kullanıcılardan olmasının nedeni budur. Sahte kullanıcılar tarafından onaylanan bir işlem botu hakkında iki kez düşünmeniz gerekir.

Sizin için en iyi tavsiyemiz

Bitcoin Freedom Giriş yeni bir isim ile eski bir aldatmaca olduğunu. Prensip aynı kalır, paranızı saklayabilmeleri için sizden paranızı isteyeceklerdir. Uzak dur! Uygun bir Bitcoin ticaret botu istiyorsanız, bariz bir aldatmaca değil, bunları deneyin.

 

Published on Crypto Currency

To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post